İnşaat Sektörü

 

 

Manyezit Yapı Levhası

 


Manyezit Yapı Levhası; yanmayan, ısı ve ses yalıtımı yüksek hafif yapı panelleri olarak bilinir. Bünyesi, Kalsine Manyezit (CCM) ve MgCl2 solüsyonunun karışımı sonucunda elde edilen (MOC) sorel çimentosu oluşumuna dayanır.
 
Bu sektör için;
 
•  Manyezit Yapı Levhası üreticilerine kalsine manyezit ürünümüzü sunuyoruz. Sektörün ihtiyaç duyduğu özellikleri sağlamak için, yüksek kaliteli manyezit cevheri kullanıyor ve Multiple Hearth Furnace (MHF) da kalsinasyon işlemi gerçekleştiriyoruz.
•  Aynı zamanda Panel Tesisimizde, Manyezit Yapı Levhası üretimini de gerçekleştirerek inşaat-yapı sektörüne sunuyoruz.

Panel Tesisimize www.modelpan.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 Ürünler Refrakter Sektörü Refrakter Endüstrisi    └Sinter Manyezit (DBM)    └Fused Manyezit (Ergitilmiş Manyezit)    └Kalsine Manyezit (CCM) Demir Çelik Endüstrisi    └BOF (konvertör)    └Çelik Döküm Potaları    └Elektrik Ark Ocakları    └İndüksiyon Ocakları    └Tandiş    └Vakum Altında Gaz Giderme Çimento Endüstrisi    └Döner Fırın Uygulamaları    └Kalite ve Dizayn Mühendisliği    └Örüm talimatları Kireç Endüstrisi Cam Endüstri Demir Dışı Metal Endüstrisi Refrakter Dışı Sektörler Kaynak Sektörü Örtü Tozları Çevre ve Kimya Sektörü Medikal Uygulamalar Rezistans ve Isıtıcı Elemanlar Sektörü Tarımsal Uygulamalar Madencilik Sektörü İnşaat Sektörü Ürün Portföyü ve Hizmet Edilen Sektörler